O nas – Agroturystyka „W Dolinie Modrzewi”

Agroturystyka „W Dolinie Modrzewi” to gospodarstwo w górach Rudawach Janowickich, malowniczo położone na granicy Czarnowa. Czarnów jest wsią o zabudowie rozproszonej, od najbliższych sąsiadów dzieli nas odległość ok. 100m.

W podobnej odległości znajduje się też wiekowy las i płynący dnem doliny Czarnowski Potok, a nasza brama wychodzi wprost na turystyczny szlak. W Rudawach jest ich wiele – wszystkie niezwykle urokliwe, gdyż jest to teren Parku Krajobrazowego.

Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w tym niezwykłym miejscu, którego walory przyrodnicze i środowiskowe, takie jak czyste powietrze i woda oraz cisza zapewnią odpoczynek, a liczne regionalne atrakcje dostarczą niezapomnianych wrażeń.

 

Apartamenty Rodzinne

Specjalnie dla naszych gości mamy 2 wygodne apartamenty:

  •  Apartament 4-osobowy typu studio, o powierzchni 48 m kw., składający się z salonu z kominkiem, wyposażonym aneksem kuchennym i 4 miejscami noclegowymi oraz łazienki i garderoby. W salonie znajdują się 2 łóżka pojedyncze oraz 2-osobowa rozkładana sofa. Apartament posiada balkon z widokiem na ogród i las. Do dyspozycji gości jest również TV oraz dostęp do WiFi.
  •  Apartament 5-osobowy o powierzchni 65 m kw., składający się z przestronnego salonu z kominkiem, wyposażonym aneksem kuchennym, 2-osobowej sypialni oraz łazienki. W sypialni znajdują się 2 łóżka pojedyncze, natomiast w salonie łóżko podwójne i rozkładana sofa. Do dyspozycji gości jest również TV oraz dostęp do WiFi.

 

Do dyspozycji gości jest ponadto zielony teren rekreacyjny, gdzie znajduje się boisko do badmintona, huśtawka ogrodowa i miejsce na ognisko, a także piaskownica, huśtawka i zjeżdżalnia dla dzieci. Można też oczywiście przechadzać się po terenie gospodarstwa, poskubać owoców prosto z krzaka, czy rozłożyć się na trawie pod gruszą.

Apartamenty znajdują się w niezależnych budynkach, do których goście wchodzą bezpośrednio z ogrodu, co daje im poczucie prywatności i pozwala czuć się jak u siebie.

Na terenie posesji zapewniamy parking dla 3 samochodów.

Przy domu uprawiamy ogród i sad, a także sporą plantację borówki amerykańskiej. Posiadamy również pasiekę. Stosujemy wyłącznie proekologiczne metody uprawy. Można się u nas zaopatrzyć w pyszne owoce i prawdziwy miód.

Zapraszamy do Doliny ModrzewiAgroturystyka Rudawy Janowickie

Agroturystyka Rudawy Janowickie - W Dolinie Modrzewi

Gospodarze o sobie:

Jesteśmy ludźmi z miasta, którzy postanowili odmienić swoje życie. Zbudowaliśmy swoje siedlisko od podstaw na pustym kawałku ziemi i proces zagospodarowywania wciąż jeszcze trwa. Lubimy życie spokojne, nieśpieszne, ale pracowite. I takie właśnie staramy się prowadzić.

W wolnym czasie lubimy wędrować po górach, pieszo lub na rowerach, w zimie biegamy na nartach po okolicznych łąkach. Kochamy przyrodę i zachwycamy się nią wciąż na nowo.

Was także chcielibyśmy do tego zachęcić. Zapraszamy!

Małgorzata i Mariusz Trojanowscy

Gospodarstwo „W Dolinie Modrzewi” – Agroturystyka Rudawy Janowickie