O nas – Agroturystyka Rudawy Janowickie

Nasze gospodarstwo z Góry Jagoda - W Dolinie Modrzewi - Agroturystyka Rudawy JanowickieAgroturystyka „W Dolinie Modrzewi” to gospodarstwo w górach Rudawach Janowickich, malowniczo położone na granicy Czarnowa. Czarnów jest wsią o zabudowie rozproszonej, od najbliższych sąsiadów dzieli nas odległość ok. 100m.

W podobnej odległości znajduje się też wiekowy las i płynący dnem doliny Czarnowski Potok, a nasza brama wychodzi wprost na turystyczny szlak. W Rudawach jest ich wiele – wszystkie niezwykle urokliwe, gdyż jest to teren Parku Krajobrazowego.

Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w tym niezwykłym miejscu, którego walory przyrodnicze i środowiskowe, takie jak czyste powietrze i woda oraz cisza zapewnią odpoczynek, a liczne regionalne atrakcje dostarczą niezapomnianych wrażeń.

 

Apartament Rodzinny

Plan apartamentu rodzinnego - W Dolinie Modrzewi | Agroturystyka Rudawy Janowickie
Specjalnie dla naszych gości mamy wygodny apartament o powierzchni 60m2 z 5 miejscami noclegowymi.

W jego skład wchodzą: salon z kominkiem, kompletnie wyposażony aneks kuchenny, jadalnia, łazienka oraz 2-osobowy pokój sypialny. Urządzenie pomieszczeń jest bardzo funkcjonalne i daje wrażenie swobodnej przestrzeni skupionej wokół centralnie położonego kominka z panoramiczną szybą. Apartament jest wyposażony w TV SAT i Internet bezprzewodowy.

Jest to jedyny obiekt, jaki wynajmujemy gościom na terenie naszej posesji, a zatem cały teren rekreacyjny jest również do ich wyłącznej dyspozycji, w tym boisko, ława ogrodowa, huśtawka, piaskownica, miejsce na ognisko. Można też oczywiście przechadzać się po terenie gospodarstwa, poskubać owoców prosto z krzaka, czy rozłożyć się na trawie pod gruszą. W ciepłej porze roku można wypluskać się, w oczku wodnym.

Do apartamentu, który mieści się w osobno stojącym budynku, goście wchodzą bezpośrednio z ogrodu, co daje im poczucie prywatności i pozwala czuć się jak u siebie.

Na terenie posesji zapewniamy parking dla 2 samochodów.

Przy domu uprawiamy ogród i sad, a także sporą plantację borówki amerykańskiej. Stosujemy wyłącznie proekologiczne metody uprawy. Można się u nas zaopatrzyć w zdrowe i świeże jarzyny i owoce, odpowiednio do sezonu. Zapraszamy do Doliny ModrzewiAgroturystyka Rudawy Janowickie

Agroturystyka Rudawy Janowickie - W Dolinie Modrzewi

Gospodarze o sobie:

Jesteśmy ludźmi z miasta, którzy postanowili odmienić swoje życie. Zbudowaliśmy swoje siedlisko od podstaw na pustym kawałku ziemi i proces zagospodarowywania wciąż jeszcze trwa. Lubimy życie spokojne, nieśpieszne, ale pracowite. I takie właśnie staramy się prowadzić.

W wolnym czasie lubimy wędrować po górach, pieszo lub na rowerach, w zimie biegamy na nartach po okolicznych łąkach. Kochamy przyrodę i zachwycamy się nią wciąż na nowo.

Was także chcielibyśmy do tego zachęcić. Zapraszamy!

Małgorzata i Mariusz Trojanowscy

Gospodarstwo „W Dolinie Modrzewi” – Agroturystyka Rudawy Janowickie